MENU
Сайт находится в разработке

Постанова Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 24 липня 2008 року про залишення без розгляду скарги на постанову про відмову у порушенні кримінальної справи

ПОСТАНОВА

24 липня 2008 року

Суддя Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області Болотін С.М., розглянувши скаргу адвоката Бущенко Аркадія Петровича, в інтересах Шмигленка Юрія Євгеновича на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи,

встановив:

Адвокат Бущенко А.П. в інтересах Шмигленка Ю.Є. звернувся до суду з скаргою на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи.

В обґрунтування заявлених вимог посилається на те, що помічником прокурора по нагляду за дотриманням законів при виконанні судових рішень по кримінальних справах було здійснено перевірку по скаргах засуджених щодо заворушень в Ізяславській ВК №31 та постановою від 07.02.2007 року відмовлено в порушенні кримінальної справи за відсутністю складу злочину.

Адвокат Бущенко А.П., який діє в інтересах Шмигленка Ю.Є., вважаючи дану постанову незаконною та необґрунтованою подав скаргу відповідно якої просить скасувати останню.

Вивчивши матеріали скарги, вважаю, що така не може бути прийнята до провадження виходячи з таких підстав:

Як вбачається зі скарги адвоката та її матеріалів, остання в порушення вимог ст.19 КПК України викладена російською мовою, в той час як судочинство здійснюється українською мовою або мовою більшості населення даної місцевості.

Однак дії та рішення прокурора відносно них відбулися на території Ізяславської ВК №31 Хмельницької області, де мовою більшості населення є українська.

Крім того, як вбачається з акту канцелярії суду, до скарги не надано ряд матеріалів на які посилається адвокат, а надані копії документів такої низької якості, що виникають значні труднощі з їх вивченням.

Таким чином, за вищеназваних обставин скарга не може бути прийнята до провадження суду.

Керуючись ст.ст. 19, 236-1 КПК України, суддя,

постановив:

Скаргу адвоката Бущенко Аркадія Петровича, в інтересах Шмигленка Юрія Євгеновича на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи залишити без розгляду.

Після вступу постанови в законну силу матеріали скарги повернути адвокату Бущенко Аркадію Петровичу.

Скаржнику роз’яснити, що повернення скарги не позбавляє його можливості звернутися з нею до суду повторно після усунення обставин, що стали підставою для її повернення.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Хмельницької області протягом 7діб з дня її отримання.

Постанова не вступила в законну силу.

Суддя Болотін С.М.

поширити інформацію