MENU
Сайт находится в разработке

Постановление об оставлении без движения заявления Балицкого о пересмотре судебных решений

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ

ПОСТАНОВА

3 березня 2012 року
м. Київ

Суддя Судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Пойда М.Ф., розглянувши заяву засудженого Балицького Андрія Володимировича про перегляд Верховним Судом України ухвали колегії суддів судової палати Верховного Суду України у кримінальних справах (далі - колегія суддів) від 22 жовтня 2002 року та вироку Апеляційного суду Сумської області від 20 червня 2002 року у кримінальній справи щодо нього.

встановив:

Вироком Апеляційного суду Сумської області від 20 червня 2002 року Балицького Андрія Володимировича, 7 травня 1979 року народження, раніше не судимого, засуджено:

-   за п.п. «а», «є» ст. 93 КК України (в редакції 1960 р.) до покарання у виді позбавлення волі строком на 15 років з конфіскацією всього особисто належного майна;

-   за ч. З ст. 142 КК України (в редакції 1960 р.) до покарання у виді позбавлення волі строком на 8 років з конфіскацією всього особисто належного майна;

На підставі ст. 42 ч. 1 КК України (в редакції 1960 р.) за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, Балицькому А.В. визначено остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на 15 років з конфіскацією всього особисто належного майна.

Ухвалою колегії суддів судової палати Верховного Суду України у кримінальних справах від 22 жовтня 2002 року вирок апеляційного суду Сумської області від 20 червня 2002 року залишено без зміни.

У своїй заяві Балицький А.В. в порядку глави 32-1 КПК України порушив питання про перегляд ухвали Верховного Суду України від 22 жовтня 2002 року та вироку апеляційного суду Сумської області від 20 червня 2002 року з підстав встановлення рішенням Європейського Суду з прав людини від 3 листопада 2011 року порушення Україною міжнародних зобов'язань при вирішенні справи судом.

Разом з тим до заяви, відповідно до частини третьої статті 400-15 та статті 400-16 КПК, обов'язково має бути додано оформлену належним чином копію паспорта громадянина України або інший документ, який посвідчує його особу, чи довідку від установи виконання покарань, якщо особа перебуває в місцях позбавлення волі.

Крім того, з урахуванням положень п. 1 ч. 1 ст. 400-15, яка передбачає необхідність зазначення найменування суду, до якого подається заява про перегляд судового рішення, а також ч. 4 ст. 400-18 КПК України, згідно з якою розгляд справи здійснюється Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ, заявником помилково вказано найменування суду, до якого подається заява про перегляд судового рішення.

Зазначені вище порушення перешкоджають вирішенню питання про перегляд судових рішень. Дана заява може бути розглянута за умови усунення зазначених недоліків протягом одного місяця з дня одержання копії даної постанови.

Виходячи з наведеного та керуючись ст.ст. 400-14, 400-15, 400-16, 400-17, 400-18 КПК України

постановив:

Заяву засудженого Балицького Андрія Володимировича про перегляд судових рішень Верховним Судом України залишити безруху, надавши йому строк для усунення недоліків один місяць з моменту отримання копії цієї постанови.

Роз'яснити засудженому Балицькому Андрію Володимировичу, що в разі невиконання постанови, заява про перегляд судових рішень буде йому повернута.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя
М.Ф. Пойда

поширити інформацію